18.02.2022

17.01.2022

6 червня в Калуші відбувся хокейний турнір

10.06.2009

8 команд Західної України в матчах на виліт визначали володаря головного призу. Тривалість матчів – 2 періоди по 15 хвилин, 3-й період – 20 хвилин. Фінал – 2 періоди по 20 хвилин, 3-й період – 25 хвилин. Час - брудний.

¼ фіналу.
“Ватра” Новий Розділ – “Червоноград” – 16:1
“Явір” Яворів – “Львів” – 1:1, буліти 4:3.
“Еней” Дрогобич – “Олімпія” Калуш – 0:6.
“Луцьк” – “Беркут” Львів – 6:2.

½ фіналу.
“Ватра” – “Олімпія” – 7:1.
“Луцьк” – “Явір” – 2:0.

“Ватра” – “Олімпія” – 7:1 (1:1, 3:0, 3:0).
8хв. – Кушлик – 0:1;
11хв. – Боян – 1:1;
17хв. – Микула , більш.– 2:1;
24хв. – Боян– 3:1;
25хв. – Кравець – 4:1;
32хв. – Ромашин – 5:1;
35хв. – Бас, більш. – 6:1;
47хв. – Мартинюк, більш. – 7:1.

Приємно здивували юні хокеїсти Калуша на чолі з дядьком-наставником Ростиславом Дорошем. В чвертьфіналі вони в одну калитку переграли дрогобичан. В цьому ж поєдинку “Олімпія” трималась перший період . Навіть відкрила рахунок – вихід сам на сам реалізував Юра Кушлик. Переломними стали дві шайби підряд в другому періоді. Юні калушани продовжували дисципліновано і грамотно грати проти матьорого суперника, але віри в очах вже не було. Мій прогноз – за рік-другий ці хлопці реально боротимуться за перші місця в аматорській лізі. Можливо, і в змаганнях вищого рівня.

“Луцьк” – “Явір” – 2:0 (0:0, 1:0, 1:0).
23хв. – Кристін – 1:0;
32хв. – Русанов – 2:0.

Принципова гра призерів ЗАХЛ – 08/09. Про напруженність поєдинку свідчать три обопільні вилучення. Вирішальним фактором, мабуть, стала бездогання гра Тітова у воротах. При приблизно рівній кількості гольових моментів лучани таки змогли двічі пробити воротаря суперника, а от Тітов був непробивним.

Фінал.
“Ватра” – “Луцьк” – 2:2 (1:1, 0:1, 1:0). Буліти – 3:2.
13хв. – Микула , менш. – 1:0;
19хв. – Вершецький – 1:1;
25хв. – Вершецький – 1:2;
47хв. – Кравець – 2:2.
Буліти:
Подзідзей – 0:0; Боян – 1:0;
Попов – 1:0; Ромашин – 1:0;
Савчук – 1:1; Кравець – 2:1;
Русанов – 2:2; Микула – 2:2;
Руденко – 2:2; Поглод – 3:2.

Вже через півгодини після півфіналу лучани виходили на лід на вирішальний поєдинок проти “Ватри”. Новороздільська команда мала часу на відпочинок на півтори години більше. До того ж, суперниками організаторів турніру на шляху до фіналу змагань були команди менш сильні. Не дивно, що фінальна гра розпочалася з їх атак. Але знову на висоті був захист луцької команди з Сергієм Тітовим на останньому рубежі. Новороздільцям таки вдалося відкрити рахунок, але якраз тоді, коли цього найменше очікували. “Луцьк” отримав право на гру в більшості та пропустив контратаку суперника.
Однак, ще в першому періоді Андрій Вершецький зрівнює рахунок. А на початку другого він же виводить лучан вперед. Щоб уявити цей гол, згадайте фільм “Пригоди Електроніка”, коли Сироєжкін закидав вирішальну шайбу. В цьому матчі зіштовхнулися два захисники “Ватри” та їх воротар. Вершецький зумів вибратися з цієї купи-мали і вразити порожні ворота.
Згодом після кидка Русанова шайба влучила у верхню сітку воріт та вилетіла з них – лучани переможно підняли руки вгору, але арбітри гол не зафіксували.
В третьому періоді “Ватра” влаштувала справжній штурм на ворота лучан. І таки змогла встановити рівновагу – 2:2. Надалі новороздольці продовжували штурм, а лучани відповідали гострими контратаками. Але володаря головного призу довелося визначати в серії булітів.
В “Луцька” з п’яти штрафних кидків влучними виявилися два – Юрія Савчука та Сергія Русанова. Суперники реалізували на один кидок більше і стали переможцями змагань.
По закінченні турніру були вручені індивідуальні призи та медалі. Вже традиційно приз кращого воротаря був вручений Сергію Тітову. Приз кращого захисника здобув Ігор Британ з “Явора”. А кращим нападником визнали Руслана Кравця з “Ватри”.
Срібні нагороди отримали Сергій Тітов, Вадим Бессараб, Павло Мажар, Олександр Бондар, Андрій Вершецький, Сергій Русанов, Едуард Попов, Віктор Ніколайчук, Олександр Подзідзей, Сергій Кристін, Олександр Руденко, Василь Трофимчук, Юрій Савчук, Леонід Тарасенко, Віктор Трофимчук та Ілля Басараб.
Володарями головного призу та золотих медалей стали Артур Гайсин (воротар), Володимир Мартинюк, Віктор Іванів, Артур Бронніков, Павло Поглод, Михайло Шиманський, Андрій Блюс, Олег Летенко, Олександр Боян, Ігор Теліжин, Роман Кравець, Андрій Ромашин, Андрій Бас, Едуард Гоян.