Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчів
наступний

24.02.2018, 13:00, Біла Церква

Барс
Б Церква
-
 
 
Леви
Новояворівськ
-


попередній

22.02.2018, 18:00, Богуслав

Вовки
Бровари
6
 
 
Леви
Новояворівськ
2

статистикаЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 38 111
2 Білий Барс 38 78
3 Кременчук 37 68
4 Динамо Х 38 48
5 Галицькі Леви 37 25
6 Вовки 38 9

календар  
плей-оф  КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U14 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

21.12.2017
На Львівщині збудують льодову арену


28.11.2017
Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»


13.10.2017
«Галицькі Леви» програли на домашньому льоді «Динамо».


Новини клубу

Вісім команд висловили намір брати участь в чемпіонаті України з хокею

16.07.2015

Сьогодні в офісі Федерації хокею України під головуванням Анатолія Брезвіна відбулася робоча нарада представників хокейних клубів України, присвячена проведенню XXIV чемпіонату України з хокею.

Участь у нараді взяли представники восьми вітчизняних клубів. Серед них: представники команд-чемпіонів трьох попередніх сезонів – «Донбасу», «Компаньйона» та «АТЕКа», – керівники харківських «Авангарда» та «Витязя», столичних «Дженералз», білоцерківського «Білого Барсу» та хокейного клубу «Кременчук».

Свій намір (в тому числі й письмово) брати участь в чемпіонаті України з хокею в сезоні 2015-2016 років підтвердили сім клубів: «Авангард» (м. Харків), «Білий Барс» (м. Біла Церква), «Витязь» (м. Харків), «Дженералз» (м. Київ), «Донбас» (м. Донецьк), «Компаньйон» (м. Київ) та ХК «Кременчук» (м. Кременчук). При цьому керівництво «Дженералз» заявило про можливість участі в змаганні двома командами з різними назвами. Обговорили й робочу дату старту чемпіонату – 25 вересня.

«Харківські команди «Авангард» та «Витязь» на початку серпня вже виходять на лід. У нас розпочинаються навчально-тренувальні збори, гравці проходять медогляд. Ставку плануємо роботи на місцевих вихованців. Таких буде відсотків 90. Це й молоді гравці, й спортсмени з серйозним ім’ям у хокеї. Більшість домашніх матчів будуть проводитись на найкращій харківській арені – «Айс-Холл». Частину ігор прийматиме «Салтівський лід», – заявив віце-президент «Авангарду» Валерій Середенко.

У серпні свою підготовку до сезону розпочнуть і хокеїсти «Білого Барсу». «19 числа в Білій Церкві буде лід і ми відразу приступимо до роботи», – повідомив представник команди Олександр Бобкін.

До семи команд, що раніше заявляли про своє бажання виступати в національному чемпіонаті приєднався «Компаньйон». Про готовність столичного клубу змагатися повідомив менеджер команди Станіслав Верников. Відповідний лист буде надіслано до офісу Федерації найближчого понеділка.

Остаточно не втратив надію взяти участь у змаганні чинний чемпіони України – ХК «АТЕК». Втім команда наразі перебуває у пошуку генерального спонсора і надати гарантій свого виступу поки що не може.

Більшість команд підтримали ідею проведення чемпіонату під егідою ліги. В контексті цього президент хокейного клубу «Дженералз» Денис Лобановський повідомив присутнім про створення громадської організації «Хокейна Екстра ліга», яка серед іншого висловила намір брати участь в організації національного чемпіонату. «Ряд клубів вже знайомий з проектом Екстраліги. Для інших же повідомлю, що за нашим задумом, ліга планує взяти на себе видатки на суддівство змагань, медичне забезпечення проведення матчів, організацію частини матчів чемпіонату в столичному Палаці спорту, а також трансляцію центральних матчів», – повідомив Денис Лобановський.

Також присутнім повідомили, що робочою групою розроблені проекти календаря та регламентів змагання. Після доопрацювання та внесення незначних корективів ці документи будуть надані клубам.

fhu.com.uaКоманда

72 Богдан Арабов


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2018. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua