"Луцьк" та "Експрес" легко перемають

05.02.2011

05.02.2011, 8:30, Львів, СК "Медик"

"Експрес" - "Явір" - 6:2 (3:0 1:1 2:1)

Уже на третій хвилині матчу "Експрес" повів у рахунку 2:0. Надалі гра перейшла у спокійне русло. В першому періоді господарі забивають ще один гол і фактично знімають питання про переможця у матчі. В другому періоді "Явір" ближче до кінця розмочив рахунок, але натяк на інтригу зник майже відразу коли "Експрес" відновив різницю у три шайби. У третьому періоді, у гостей, що грали у дві п'ятірки сил стало ще менше. "Експрес" дав більше часу на полі своїм юніорам, які не раз мали шанс відзначитися.

05.02.2011, 8:30, Луцьк

"Луцьк" - "Фаворит" - 11:0 (3:0 4:0 4:0)

5 лютого 2011р. Луцьк. "Снігова королева". 100 глядачів.

Кристін - Руденко (Тарасенко) - Подзезей(2хв);
Д.Тітов - Ю.Савчук(2хв) - Басараб, Ковальчук.
тренери -Сергій Бєлих, Андрій Аляєв, Андрій Вершецький.

14:15 - Басараб (Бондар) - 1:0;
22:40 - Мажар (Вк.Трофимчук, Бондар) - 2:0 (більш.+1)

29:16 (10:5, 8:4, 11:7)

Стартовий відрізок матчу не передбачав такого підсумкового розгромного рахунку. З перших хвилин рівняни сміливо пішли в атаку і господарям майданчика довелося витримати напругу біля власних воріт та пережити декілька нервових хвилин. Але горою на захисті власних воріт стояв Сергій Тітов, котрий приборкав кидки Михайла Степанюка, Михайла Плескача та Андрія Павлова. Лучани відповіли двома пострілами в штангу Вадима Бесараба з близької відстані та Сергія Русанова після виходу 1 в 0 в контратаці при грі в меншості. А в середині періоду після пострілу Олександра Бондаря першим на шайбі опинився Ілля Басараб і влучним кидком поклав початок розгрому суперника.
Ілля повернувся на майданчик після тривалої перерви (востаннє перед цим він був присутній у заявці на грі проти "Експресу" в першому колі 21 листопада) і одразу впало у вічі, що за час відсутності часу він даремно не витрачав - наш лівий форвард значно додав у техніці катання, у техніці володіння ключкою, в агресивності та баченні поля.
Найнебезпечнішим моментом у "Фаворита" в першому періоді був дуже небезпечний кидок Сергія Степанюка прямо по центру воріт із середньої відстані - наш воротар зреагував блискуче, витягнувши шайбу ловушкою з верхнього кута.
Згодом шайба втретє влучила у штангу воріт "Фаворита" - Леонід Тарасенко відмінним пасом на Дмитра Тітова прорізав оборонні редути суперника, Дмитро вискочив на побачення з воротарем, кинув повз вортотаря, але дзвін штанги відгукнувся гучним оханням трибун.
Під завісу першої третини гри заговорила наша дальня артилерія. Павло Мажар невідпорним кидком від синьої лінії реалізував більшість, а згодом після кидка Олександра Косинюка траєкторію польоту шайби своєю ключкою зкоригував Сергій Кристін.
На початку другого періоду згаданий вище Ілля Басараб з ходу пробив по шайбі, яка відскочила до нього після серії рикошетів. Був у нього ще один момент, коли Ілля підхопив шайбу біля власної зони, пройшов через центральну зону, увійшов в зону суперника та "щелкнув", але в корпус воротаря. А остаточно поховав надії суперника переломити хід гри Павло Мажар, і знову гарматним пострілом майже від синьої лінії.
В наступні хвилини гра дещо заспокоїлася. Лучани, мабуть, переводили дух, а наші рівненські гості, схоже, змирилися з невідворотньою поразкою. Поки не закрутила візерунки своїх атак перша ланка, які втілилися в два голи капітана команди Вадима Бесараба, забиті в один дотик після передач Сергія Русанова від правого борту та Олександра Косинюка з-за воріт.
Після швидкого голу в третьому періоді Кристіна, котрий вдруге вдало підставив ключку під кидок Косинюка, та голу Басараба (Ілля оформив другий в кар'єрі хет-трик) несподівано активізувався "Фаворит". Нашому голкіперу, який прагнув нарешті здобути свій перший "шат-аут" в поточному сезоні, довелося прикласти усю свою майстерність, щоб прирувати каучуковий диск після декількох підряд небезпечних кидків суперника (С.Степанюка, Павлова, Бернацького).

В заключні хвилини поєдинку гравці ХК "Луцьк" оформили ще два хет-трики. Після кидка Віталія Ніколайчука шайба від ковзана Сергія Кристіна (його і було визнано автором голу) зрикошетила до сітки воріт. А на останній хвилині втретє відзначився і Павло Мажар.
Три гольових хет-трики (Басараб, Кристін, Мажар), два асистенських (Косинюк та Русанов) - непоганий здобуток для одного матчу. ХК "Луцьк" розігрався не на жарт, про що свідчать 20 забитих голів в двох останніх поєдинках проти неслабеньких суперників. А чого тоді очікувати в наступній грі проти відвертого аутсайдера?..Господарі не дали своїм сусідам навіть натяку розмочити рахунок. Все що змогла рівненська команда, так це протриматися до середини першого періоду, коли "Луцьк" відкрив рахунок.