15.04.2023

18.02.2022

17.01.2022

Хокеїсти «Галицьких Левів» в матчі другого туру УХЛ-17/18 програли в Харкові «Динамо»

15.09.2017

В останньому матчі другого туру Української хокейної ліги сезону-17/18 харківське «Динамо» приймало «Галицьких Левів» з Новояворівська і виграло з рахунком 6:2.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, вже на шостій хвилині зустрічі, після видалення білоруського легіонера «Львів» Антона Черні, господарі вийшли вперед – закинутою шайбою відзначився Володимир Чердак. Капітан харківської команди був дуже активним по ходу всієї гри, і зміг відзначитися п’ятьма очками, зробивши «дубль» і віддавши три передачі.

Ще одним «дублем» відзначився Руслан Максименко, який закинув по шайбі в кінцівці першого періоду і на початку другого. Для цього йому знадобилося рівно дві хвилини чистого ігрового часу.

Після четвертої шайби «Динамо» у виконанні Микити Олійника, деяким уболівальникам могла закрастися думка, що команда Михайла Чіканцева знову поїде без закинутої шайби, як це було в матчі першого туру у Білій Церкві проти «Білого Барса» (0:4), але тут яскраво проявив себе Карен Чобанян, який оформив першу шайбу «Галицьких Левів» у національній першості. Проте в кінцівці другого періоду перевагу в чотири шайби відновив Олексій Сиротенко.

В заключному періоді «Галицькі Леви» і динамівці обмінялися закинутими шайбами, які записали в свій актив Карен Чобанян і Володимир Чердак відповідно.

Зазначимо, що з восьми шайб у матчі, п’ять були закинуті при грі в нерівних складах.