Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»

УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»

Новини клубу

УХЛ. «Галицькі Леви» поступилися вдома «Кременчуку»

22.09.2017

21 вересня в четвертому турі ХК «Галицькі Леви» зіграли проти ХК «Кременчук» До матчу команди підійшли перебуваючи поруч у турнірній таблиці – «городяни» з трьома очками на четвертому місці, «червоно-чорні» – програвши всі три перші матчі – на п’ятому.

У першому періоді підопічні Олександра Савицького закинули дві шайби. Хоча свої моменти мали і господарі льоду. Так непогані епізоди біля воріт Петленка мали Чіканцев, Кізло та Дворник. Свої шайби«Галицькі Леви лише у третьому періоді.Таким чином кременчужани переграли «хижаків» 2:6 і за рахунок цієї перемоги вийшли на третє місце чемпіонату. «Галицькі Леви» ж залишилися на п’ятому місці.

Відзначимо, що у цьому матчі свою чергову, вже третю шайбу за клуб закинув гравець першої ланки Карен Чобанян. Дебютною шайбою у складі «хижаків» відзначився капітан – Всеволод Толстушко.

Наступний поєдинок підопічні Михайла Чіканцева зіграють 24 вересня проти броварських «Вовків». Матч відбудеться на льодовій арені міста Новояворівськ о 18:00.

УХЛ. 21 вересня. Льодова арена. «Галицькі Леви» – ХК «Кременчук» – 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)

«Галицькі Леви»: Дорош (Александров); Толстушко – Тонковид, Черня – Артем’єв, Порупа – Ратушний; Чобанян – Дворник – Генералjв, Чіканцев – Сірченко – Арабов; Кізло – Середа – Боронило, Брага – Абаджян – Арустамов.

«Кременчук»: Петленко (Калашник); Роганов – Козачук, Наливайко – Грицких, Горлушко – Савицький; Бойков – Карпенко – Чернишенко, Алексанян-Петрович – Кривошапкин – Поліщук, Чорний – Гриценко – Шиманський, Крючьонкін, Ефімочкін.

Шайби: 0:1 Шиманський (Гриценко, Чорний), 2:51. 0: 2 Чернишенко (Бойков, Роганов), 9:31. 0: 3 Чернишенко (Бойков, Карпенко), 35:43. 0: 4 Чорний (Горлушко, Шиманський), 36:08. 0: 5 Бойков (Козачук, Чернишенко), 37:31. 1: 5 Чобанян (Генералов, Двірник – більш.), 40:43. 2: 5 Толстушко (Дворник, Генералов – більш.), 55:08. 2: 6 Ефімочкін (Шиманський, Гриценко), 55:43.