Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»

УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»

Новини клубу

УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Кременчуку»

29.09.2017

У матчі сьомого туру «Галицькі Леви» зіграли проти віце-чемпіона минулого чемпіонату УХЛ, ХК «Кременчук». Нагадаємо, що у домашньому матчі «червоно-чорні» поступилися цьому супернику 2:6. Перший період матчу пройшов на зустрічних курсах, і обидві команди мали хороші шанси вийти вперед.Рахунок у матчі відкрив Богдан Наливайко. Проте підопічні Михайла Чіканцева ще у першому періоді вийшли вперед. Спочатку більшість реалізував Михайло Чіканцев-молодший, для якого це перша закинута шайба в УХЛ. А вже за хвилину свою шайбу закинув Микола Дворник.

У другому періоді шайби закидали лише кременчужани. Результативними кидками відзначилися Чорний та Чернишенко.

У третьому періоді перевагу господарів збільшив Кривошапкін. Однак, наші хлопці не зупинилися. Лідерські якості проявив Всеволод Толстушко, який закинув двічі. Таким чином, «хижаки після матчу у Броварах мають в активі 6 очок і надалі посідають 5-те місце. «Кременчук» має у власному доробку 12 очок.

Наступний матч «Галицьких Левів» відбудеться 4-го жовтня у Новояворівську. Суперник – «Білий Барс». Поєдинок розпочнеться о 19:00 на Льодовій арені міста Новояворівськ.

ХК «Кременчук» – «Галицькі Леви» 5:4 (1:2; 2:0; 2:2)

Шайби: 06:47. 1:0 Богдан Наливайко (Антон Бойков), 15:28. 1:1 Чіканцев (Арабов, Сірченко – більш.), 16:48. 1:2 Дворник (Генералов), 27:17. 2:2 Чорний (Горлушко – більш.),30:01. 3:2 Чернишенко (Бойков, Кривошапкін), 43:42, 4:2 Кривошапкін (Боевих – більш.), 47:55. 4:3 Толстушко (Дворник, Тонковид- більш.), 10:47. 5:3 Карпенко (Бойков,Чернишенко), 18:34. 5:4 Толстушко (Генералов, Чіканцев – більш).

ХК «Кременчук»: Петленко (Калашник); Бойков – Карпенко – Чернишенко, Роганов – Козачук; Алексанян-Петрович – Кривошапкін – Крючьонкін, Наливайко – Грицких; Чорний – Гриценко – Шиманський, Горлушко – Савицький; Поліщук.

«Галицькі Леви»: Пеленський (Дорош); Толстушко – Тонковид, Черня – Артем’єв, Ратушний – Сисак; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Сірченко – Арабов, Кізло – Середа – Абаджян, Арустамов, Брага.