Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»

УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»

Новини клубу

05.10.2017

В рамках 8-го туру Української хокейної ліги «Галицькі Леви» на своєму льоду приймали «Білий Барс».

Незважаючи на те, що білоцерківці вважалися фаворитами зустрічі, легкої прогулянки в Новояворівську у них не було. Героєм матчу в складі господарів став дебютант команди Микита Муртищев, який у своїй першій грі після переходу з харківського «Динамо» оформив дубль, при цьому двічі він виводив «левів» вперед.

У матчі було 11 вилучень, але лише одне з них було реалізовано: Микита Лесніков в середині третього періоду зробив рахунок 2: 2, гольовий пас – в активі Максима Ядловського, а через півтори хвилини той же Ядловський додав до асисту переможну шайбу – 3: 2 – вольова перемога команди Костянтина Буценка.

«Галицькі Леви» – «Білий Барс» 2:3 (1:1;0:0;1:2)

Шайби: 1: 0 Муртищев (Артем’єв), 3:06. 1: 1 Ромащенко (Даниленко, Печерських), 7:11. 2: 1 Муртищев (Кізла, Арабов), 47:53. 2: 2 Лесніков (Логач, Ядловський – більш.), 50:27. 2: 3 Ядловський (Куцевич, Лісників), 51:55.

«Галицькі Леви»: Александров (Дорош); Толстушко – Тонковид, Черня – Артем’єв, Ратушний – Порупа, Сисак; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Сірченко – Арабов, Кізло – Середа – Абаджян, Арустамов – Муртищев – Панченко.

«Білий Барс»: Краснопольський (Качула); Бондаренко – Ромащенко – Печерських, Куцевич – Даниленко – Лесніков, Дурдиєв – Найдьонов – Сеник, Савченко, Панов; Табашник- Герцик, Воронін – Ядловський, Логач – Грицюк, Васильєв – Гриценко.

Кидки: 17-40 (8-20, 4-13, 5-7)