Борис Колесников: «Хорошо, что никто из команд не отбывает номер»

УХЛ. «Галицькі Леви» мінімально поступились «Білому Барсу»

Новини клубу

13.10.2017

У Новояворівську відбувся поєдинок 10-го туру УХЛ, в якому «Галицькі Леви» приймали на домашньому льоді харківське «Динамо».

Як і в домашньому матчі проти «Білого Барсу», команді Михайла Чіканцева не вдалося утримати переможний рахунок по ходу зустрічі. Гол Миколи Дворника був єдиним в перших двох періодах матчу, але всю свою гольову активність команди приберегли на кінцівку гри.

У третьому періоді підопічні Олександра Сеуканда змогли переломити хід зустрічі, закинувши 4 шайби, на що «Леви» відповіли лише однією.

Наступний матч між «Галицькими Левами» та МХК «Динамо» відбудеться у суботу, 14 жовтня. На льодовій арені міста Новоявоірвськ матч розпочнеться о 16:00.