Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
 календар матчівЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Донбас 40 98
2 Кременчук 40 93
3 Дніпро 40 89
4 Білий Барс 40 42
5 Динамо Х 40 28
6 Крижані Вовки 40 10

календар  
плей-оф  КМХЛ відкрити

Юніорська Ліга відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

28.05.2019
"Нехай так — я у вчорашньому дні, а вони в новому. Правда, у лайні."


25.10.2018
Відомі гравці НХЛ на початку листопада відвідають Львівщину


06.07.2018
У Львові побудують льодову арену. Візуалізація


Український хокей

Україна затвердила заявку на зимову Олімпіаду-2022

06.11.2013

«Сьогодні ми стаємо творцями нового етапу в історії нашої держави. Україна подала в Міжнародний Олімпійський комітет офіційну декларацію про подачу заявки на проведення у Львові Зимової Олімпіади-2022. Це стане поштовхом не тільки для популяризації спорту та туризму в Україні, а й важливим елементом в економічному розвитку, залученні інвестицій, створенні нових робочих місць, відкритті України світові. Ми маємо підтримку Президента Віктора Януковича, Уряду, провідних спортсменів та всіх небайдужих українців».

На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на XXVIII Генеральній асамблеї Національного Олімпійського комітету України, – інформує прес-служба Львівської міськради.

Підписи під відповідними документами поставили голова Організаційного комітету з та супроводження заявки до МОК про здобуття права на проведення в 2022 році Зимових Оліміпійських та Паралімпійських ігор, віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та міський голова Львова Андрій Садовий.

«У 5 годинах їзди від Львова проживає майже 50 мільйонів людей з 7 країн. Ми створюємо можливості для заняття зимовими видами спорту в тій частині Європи, куди комфортно можуть приїхати туристи-любителі та професійні спортсмени. Ми створюємо можливості для заняття зимовими видами спорту в тій частині Європи, куди комфортно можуть приїхати туристи-любителі та професійні спортсмени. Наші спортсмени повинні тренуватися в Україні, а не закордоном. Так само як і українці, які захоплюються зимовим спортом, мають отримати можливість якісно відпочивати в рідних Карпатах», – сказав Олександр Вілкул.

Він додав, що заявка на Олімпіаду 2022 – це більше, аніж нові спортивні об’єкти, дороги та готелі: «Львів-2022 залишить «загальнолюдську спадщину» у вигляді нових вмінь, унікального досвіду для атлетів, тренерів, журналістів, спортивних менеджерів та волонтерів».

«10 років тому я не міг собі уявити, що буду свідком участі України у змаганні за право прийняти Олімпійські ігри. Це є підтвердженням відродження українських спортивних традицій, відродження зимового спорту та олімпійського духу. Ми створюємо можливість для майбутніх поколінь українців приєднатися до Олімпійського руху і подарувати світу нових Олімпійських чемпіонів», – сказав президент НОК України Сергій Бубка.

Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний, що із підготовкою заявки на Олімпіаду-2022 все більше людей закордоном дізнаються про туристичну унікальність міста Лева. «Львів знаходиться лише за 60 кілометрів від Європейського Союзу. Така близькість Об’єднаної Європи з нашим містом дозволить залучити мільйони іноземних інвестицій, які підуть на поліпшення туристичної та транспортної інфраструктури, будуть залучені в ІТ-індустрію. А це нові перспективи для стрімкого розвитку міста, це нові робочі місця і кошти у наш бюджет», – акцентував мер Львова.

Нагадаємо, що 16 жовтня Рада регіонів, 22 жовтня Львівська обласна рада, а 24 жовтня Львівська міська рада – офіційно проголосували за підтримку заявки України на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

В ході підготовки планується 2 кластери: «льодовий» – буде розташований у Львові, а «сніговий» – у Тисовці, Панасівці та Боржаві.

На всіх об’єктах, які зведуть до Зимової Олімпіади, будуть створені комфортні умови для усіх спортсменів та вболівальників, в тому числі і для людей з особливими потребами. До процесу підготовки заявки Україна триває тісна співпраця із національними федераціями зимових видів спорту. Залучені фахівці світового рівня, які працювали над концепціями останніх п’яти переможних олімпійських заявок.

Довідка.

Після підписання Декларації про наміри подати заявку на проведення в Україні зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор-2022, офіційний лист-декларація надсилається до МОК. У березні 2014 року до МОК буде подано заявковий файл і гарантійні листи від НОК та керівництва міста Львова. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме 24-ті Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

zik.uaКоманда

91 Антон Черня


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2019. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua