Офіційний сайт
хокейного клубу "Леви"
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
і о
1 Сокіл 30 66
2 Кременчук 30 62
3 Дніпро 30 62
4 Кепіталз 30 55
5 Тризуб 30 18
6 Берсерки 30 7

календар  
плей-оф  ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U15 відкрити

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U13 відкрити

ЖІНКИ відкрити

ЛЬВІВСЬКИЙ ХОКЕЙ

15.04.2023
Зірки НХЛ з українським ДНК у проекті Спортивний Родовід


18.02.2022
Львівська мерія погодила будівництво льодової арени на околиці міста


17.01.2022
У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Щo вiдoмo прo нoвий кoмплeкс


Новини клубу

Денис Булгаков: «Сьогодні всі працювали на перемогу заради команди»

23.10.2011

Післяматчева прес-конференціяголовного тренера ХК «Леви» Дениса Булгакова.

– Ваші враження від гри?

– Враження сьогодні найпозитивніші. Це була гра за шість очок, усі розуміли відповідальність і серйозно налаштовувались на боротьбу. Учора з деяких технічних причин у нас не було льодового тренування, але ми провели теоретичне заняття, переглянули деякі моменти, освіжили у пам’яті гру з «Компанйоном», подивились як вони грають у більшості. Ми знали, що сьогодні буде не просто. Кожен гравець сьогодні старався викластися на сто відсотків не заради особистого результату, всі працювали на перемогу заради команди.

–Кого з гравців можна сьогодні відзначити?

– Хокей це командний вид спорту, але з яскраво вираженими індивідуальними якостями. Навіть важко сьогодні виокремити когось одного або групу гравців – сьогодні варто відзначити усіх. Всі молодці, ні до кого по самовіддачі претензій немає. Були деякі дрібні негативні моменти, але я навіть не хочу про них говорити. Але знаєте, все ж хочу сьогодні відзначити Мошкарьова. Він проявив себе з якнайкращої сторони, забив важливий гол. Тобто зумів реалізувати свій потенціал. Ми на нього дуже великі покладаємо надії.

– Сьогодні ваша команда значно краще, ніж у минулих іграх, реалізувала чисельну перевагу.

– Вона могла бути ще більшою. Зокрема Янченко міг забити, але влучив у стійку. Але то вже таке…

– Все ж, ви щось говорили хлопцям перед грою стосовно реалізації більшості. Адже із «Соколом» ми навіть коли мали на двох гравців більше, нічого не створили, навіть по воротах не могли кинути.

– Звичайно, і весь час про це говоримо та й хлопці самі все чудово розуміють. Ще раз скажу, що коли суперник добре читає нашу гру і не дає щось зробити, а ми до того ж припускаємося технічного браку, то тут нічого не вийде.

– До позитивних моментів треба віднести те, що в останніх двох іграх у нас стало менше штрафних хвилин.

– Ми про це весь час також говоримо – і що з суддями не треба говорити, і не треба звертати увагу на них. Але справа, знаєте, така… Суддівські рішення залишу без коментарів. Однак скажу, що з нашої сторони ми робимо все, щоб штрафних хвилин було якомога менше.

– Порівняйте нинішній матч з грою у Броварах.

– Немає що порівнювати. Там ми грали всю гру у чисельній меншості, тому хлопці виходили на майданчик з останніх сил. Сьогодні в цьому плані все було зовсім по-іншому. Тож порівнювати ці ігри практично неможливо. Після гри у Броварах, ми були ледь живі. А нині була зовсім інша справа.

http://kovzanka.com.ua
Команда

9 Артем Летюк


СТАТТІ

20.11.2017
Український хокей йде на експорт до Росії


26.01.2017
Итальянский пример для Украины и ВЕХЛ


22.05.2015
Мифы и пути спасения украинского хоккея© Хокейний клуб "Леви" (Львів). Всі права захищено. 2008 - 2024. Update cookies preferences


-->